
Жіночий рюкзак Michael Kors Bex коричневий + рудий Мішал Корс великий
2 263 ₴
- В наявності
- Код: 20017-5
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перед вами жіночий рюкзак Michael Kors Bex брендовий
• Колір: Коричневий + рудий
• Розмір: 26.5*36*10см
• Матеріал: екошкіра
• Рюкзак має верхню ручку, зручну для перенесення в руці.
• Основне велике відділення доповнене відкритою внутрішньою кишенею та кишенею на блискавці.
• На лицьовому боці розташоване зовнішнє відділення на блискавці та ще одна відкрита кишеня.
• З боків — додаткові кишені, що забезпечують більше простору для зберігання необхідних речей.
• Підкладка брендована, всередині нашита фірмовий логотип, бирка з QR-кодом і серійним номером.
Фурнітура також брендована.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michael Kors |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 26.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 263 ₴





