
Жіночий коричнево-чорний рюкзак Coach Kleo Backpack Коуч Клео
2 507 ₴
- В наявності
- Код: 20459-3
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✨Рюкзак Coach Kleo Backpack
Має одне велике основне відділення. Всередині — відкрита кишеня та ще одна кишеня на блискавці.
На лицьовій стороні розташоване додаткове зовнішнє відділення на блискавці.
Рюкзак закривається на клапан із магнітною кнопкою та стягується шнурками.
Зверху є зручна ручка для перенесення в руці.
Підкладка виготовлена з тканини, брендована — з нашитим логотипом і фірмовою биркою з QR-кодом.
Фурнітура також має брендовані елементи
Лямки регулюються для комфортного носіння
Розмір: 25*33*12.5см
Матеріал: преміум канва
Колір: коричнево-чорний
Пильник у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 12.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Городской |
| Стать | Жіночий |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 33 мм |
| Кишені | Фронтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 507 ₴




