
Жіночий рюкзак Louis Vuitton Palm Springs Mini коричневий + чорний Луї Віттон
1 895 ₴
- В наявності
- Код: 20268-2
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перед вами жіночий рюкзак Louis Vuitton Palm Springs Mini брендовий
• Колір: Коричневий + чорний
• Розмір: 18*20*10см
• Матеріал: екошкіра
• Одне велике відділення, одна кишеня відкрита. На лицьовій стороні кишеня на блискавці.
• Має нашитий логотип усередині та бирку з QR-кодом.
• Фурнітура металева брендується.
• Лямки регулюються і знімаються на карабіні.
Коробка та пильник у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴



