
Жіночий рюкзак Louis Vuitton Palm Springs Mini білий монограм Луї Віттон
1 895 ₴
- В наявності
- Код: 20268-1
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перед вами жіночий рюкзак Louis Vuitton Palm Springs Mini брендовий
• Колір: Білий
• Розмір: 18*20*10 см
• Матеріал: екокшіра
• Одне велике відділення, одна кишеня відкрита. На лицьовій стороні кишеня на блискавці.
• Має нашитий логотип усередині та бирку з QR-кодом.
• Фурнітура металева брендується.
• Лямки регулюються та знімаються на карабіні.
Коробка та пильник у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Городской |
| Стать | Жіночий |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 10 мм |
| Кишені | Фронтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴



