Популярна модель, Chanel, Шанель у стильній фірмовій коробці.
Наповнення великого гаманця:
Два відділення для купюр, 13 слотів для карток
Наповнення візитниці:
Два відділення для купюр, 10 слотів для карток
Розмір: 20*10 * 3 см.
Матеріал екошкіра преміум
Матеріал підкладки: екошкіра преміум
Колір: чорний
В комплекті коробка та пильовик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 10 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴




