
Жіночий рюкзак Michael Kors Kenly Medium Adina коричнево-рудий Мішал Корс
2 018 ₴
- В наявності
- Код: 20492-4
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перед вами жіночий рюкзак Michael Kors Kenly Medium Adina брендовий
• Колір: Коричнево-рудий
• Розмір: 24x28x15см
• Матеріал: екошкіра
• Одне велике відділення. Усередині відкрита кишеня та ще одна на блискавці. На лицьовій стороні додаткове зовнішнє відділення на блискавці.
• Підкладка брендована, з нашитим логотипом і фірмовою биркою з QR-кодом.
Фурнітура брендована
• Лямки регулюються для комфортного носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michael Kors |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 018 ₴



