
Гаманець жіночий Gucci Marmont шоколадний великий з коробкою Гуччі
1 407 ₴
- В наявності
- Код: 20086-2
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець жіночий Gucci Marmont
Наповнення великого гаманця: два відділення для купюр, 13 слотів для карток
Наповнення візитниці: два відділення для купюр, 10 слотів для карток
Розмір: 20*10*3 см.
Колір: шоколадний
Матеріал: екошкіра преміум
Коробка та пильовик у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 10 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 25 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Жорсткість | Жорстка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 407 ₴

