
Жіночий гаманець візитниця сідло Christian Dior синій Діор
1 260 ₴
- В наявності
- Код: 20548-2
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Популярна модель, Christian Dior, Діор у стильній фірмовій коробці.
Наповнення великого гаманця: два відділення для купюр, 13 слотів для карток
Наповнення візитниці: два відділення для купюр, 10 слотів для карток
Розмір: 20*10*3 см.
Матеріал: екошкіра преміум, текстиль
Матеріал підкладки: екошкіра преміум, текстиль
Колір: синій
За фірмовим візерунком можна побачити, що він вточності передає логотип 1:1. Вишитий нитками, не принт.
В комплекті коробка та пильовик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Довжина | 10 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴



