
Жіночий гаманець візитниця сідло Christian Dior чорний Діор
1 260 ₴
- В наявності
- Код: 20548-1
Популярна модель, Christian Dior, Діор у стильній фірмовій коробці.
Наповнення великого гаманця: два відділення для купюр, 13 слотів для карток
Наповнення візитниці: два відділення для купюр, 10 слотів для карток
Розмір: 20*10 * 3 см.
Матеріал: екошкіра преміум, текстиль
Матеріал підкладки: екошкіра преміум, текстиль
Колір: чорний
За фірмовим візерунком можна побачити, що він вточності передає логотип 1:1. Вишитий нитками, не принт.
У комплекті фірмова коробка та пильовик 🎁
Поради від "Women's Joy": Цей набір від Діор — справжня знахідка для тих, хто цінує системність у всьому. Наявність окремої візитниці дозволяє тобі грамотно розділити фінанси: основний гаманець для щоденних витрат, а візитниця — для карток лояльності чи валюти. Чорний текстиль із вишитим логотипом виглядає надзвичайно благородно і, на відміну від звичайного принту, не стирається з часом. Завдяки преміальній екошкірі аксесуар дуже приємний на дотик і зносостійкий. Такий комплект у фірмовій упаковці стане королівським подарунком, який підкреслить твій бездоганний смак!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Довжина | 10 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 260 ₴



