
Вузький ремінь Луї Віттон Louis Vuitton чорний картатий золото
750 ₴
- В наявності
- Код: RLV-10030-6
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний ремень Louis Vuitton з пряжкою
Ремінь прикрашений фірмовим логотипом, не знімається.
Колір: чорний картатий із золотою пряжкою
Фурнітура: золота
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір: ширина - 3 см, довжина - 105-110 см
Ремінь підійде чоловікові та жінці.
Комплектація: без пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Вузький |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 110 мм |
| Ширина ремня | 3 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 101-110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

