
Жіночий ремінь Guess Гесс чорний срібло
750 ₴
- В наявності
- Код: GS-10010
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний ремень Guess з пряжкою
Колір: чорний
Фурнітура: срібло
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір: ширина - 3 см, довжина 105-110 см
Комплектація: без пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 110 мм |
| Ширина ремня | 3 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип застежки | Бляха |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 101-110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


