
Чоловіча сумка месенджер Guess через плече чорний Гес
2 017 ₴
- В наявності
- Код: 20484-1
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брендова чоловіча сумка Guess
Колір: чорний
Внутрішня накладна кишеня дає змогу легко й безпечно зберігати телефон або інші дрібні предмети.
- Модель з одним відділенням додатково дві кишені всередині, застібається на блискавку. Кишеня спереду та на звороті.
- Мінімальна довжина ременя: 90 см.
- Максимальна довжина ременя: 135 см.
Матеріал: виготовлена зі штучної шкіри.
Розмір: 20*23*5.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 5.5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 017 ₴






