
Рюкзак Louis Vuitton коричневий у карту з коричневими ручками міні Луї Віттон рюкзак жіночий
1 889 ₴
- В наявності
- Код: 20459-3
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перед вами жіночий рюкзак Louis Vuitton брендовий рюкзак у коричневому кольорі.
• Розмір: 20x24x9см
• Матеріал: екошкіра
• Одне велике відділення, два менше.
Всередині тканина з фірмовим логотипом.
Лямки регулюються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Плечовий ремінь | Да |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір | Середній |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | Зовнішня кишені без застібки |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Довжина: | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴






