
Жіночий ремінь- пояс Gucci Гуччі молочний + золото широкий
630 ₴
- В наявності
- Код: G-10022
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний ремень Gucci з пряжкою
Ремінь Gucci прикрашений фірмовим логотипом, не знімається.
Колір: молочний
Фурнітура: золото
Матеріал: екошкіра, найвищої якості
Розмір: ширина - 3 см, довжина 100-106 см
Комплектація: без пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 106 мм |
| Ширина ремня | 3 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Колір | Молочний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 101-110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴

