Стильний ремень Christian Dior пряжкою
Ремінь Christian Dior прикрашений фірмовим логотипом, не знімається.
Колір: білий
Фурнітура: золото
Матеріал: екошкіра, найвищої якості
Розмір: ширина - 2см, довжина 110-120 см
Ширина бляшки 5 см
Комплектація: без пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Вузький |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 120 мм |
| Ширина ремня | 2 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип застежки | Бляха |
| Колір | Білий |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴

