
Гаманець Louis Vuitton коричневий + чорний LUX якість Луї ВІТОН конверт середній
1 155 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20443-1
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Популярна модель, Louis Vuitton, Луї Віттон LUX якість у стильній фірмовій коробці.
Фірмове паковання в комплекті до гаманця. Висока якість.
Монетниця всередині, три відділення для купюр, 6 відділення для ID-карток.
Колір: коричневий
Матеріал: екошкіра
Розмір: 15*11см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 11 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 15 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип застежки | Кнопки |
| Розмір | Середній |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴




