
Жіночий ремінь Guess Гесс теракотовий вузький
570 ₴
- В наявності
- Код: G-10013
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний ремень Guess з пряжкою
Колір: теракотовий
Фурнітура: золото
Матеріал: екошкіра, найвищої якості
Розмір: ширина - 2 см, довжина 110-120 см
Комплектація: без пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 120 мм |
| Ширина ремня | 2 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип застежки | Бляха |
| Колір | Теракотовий |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
