
Жіночий ремінь пояс Pinko Пінко білий + срібло
730 ₴
- В наявності
- Код: PK-10015
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний ремень Pinko з пряжкою
Ремінь Pinko прикрашений фірмовим логотипом, не знімається.
Колір: білий
Фурнітура: срібло
Матеріал: екошкіра, найвищої якості
Розмір: ширина - 3,5 см, довжина 110-120 см
Комплектація: без пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 120 мм |
| Ширина ремня | 3.5 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип застежки | Бляха |
| Колір | Білий |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴


