
Жіночий чорний рюкзак Guess Гесс LUX
2 048 ₴
- В наявності
- Код: 20432-1
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✨Рюкзак Guess ( Гесс) місткий брендова модель у високій якості ✨
Зручний і місткий рюкзачок, чудовий вибір для прогулянок.
Одне велике відділення, підкладка текстильна брендується. На лицьовій стороні додаткове відділення та маленька кишеня на блискавці.
Розміри: висота - 30 см, ширина - 26 см, глибина - 11см
Матеріал: екошкіра
Колір: чорний
Ідеально підійде на подарунок дорогим людям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 048 ₴






