✨Рюкзак Guess ( Гесс) місткий брендова модель у високій якості ✨
Зручний і місткий рюкзачок, чудовий вибір для прогулянок.
Одне велике відділення, підкладка текстильна є, всередині додатково відкрита маленька кишеня. На лицьовій стороні кишеня на блискавці
Розміри: висота - 31 см, ширина - 24 см, глибина - 11 см
Матеріал: екошкіра
Колір: бежевий + темний
Ідеально підійде на подарунок дорогим людям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴



