
Гаманець Louis Vuitton коричневий LUX якість Луї ВІТОН маленький книжка
629 ₴
- В наявності
- Код: 20348-1
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Популярна модель, Louis Vuitton, Луї Віттон LUX якість у стильній фірмовій коробці.
Гаманець жіночий Луї Вітон — НОВА ЛІНЕЙКА, якість гаманця як у фірмовому бутику.
Фірмове паковання в комплекті до гаманця. Висока якість.
Логотип усередині гаманця.
Велике відділення для купюр
Відділення монет на змійці
8 слотів для карток.
Фірмовий логотип на гаманці.
Розмір 12*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 8 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴



