-12%

Жіночий коричневий рюкзак Guess Гесс LUX
1 470 ₴
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 20308-3
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✨Рюкзак Guess (Гесс) місткий брендова модель у високій якості ✨
Зручний і місткий рюкзачок, чудовий вибір для прогулянок.
Одне велике відділення, підкладка текстильна є, всередині додатково відкрита маленька кишеня. На лицьовій стороні кишеня на блискавці
Розміри: висота - 31 см, ширина - 24 см, глибина - 11 см
Матеріал: екошкіра
Колір: коричневий
Ідеально підійде на подарунок дорогим людям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴



