
Повербанк 10000 mAh з бездротовою зарядкою USB-С/USB-A/microUSB/Apple Lightning 3 шнури в комплекті
1 610 ₴
- В наявності
- Код: X104
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повербанк Smart X ємністю 10000 mAh у стильному прозорому корпусі – сучасний портативний зарядний пристрій, що дозволяє завжди мати під рукою джерело живлення для своїх гаджетів. Акумулятор відрізняється компактними розмірами та невеликою вагою, що дозволяє брати його в поїздки та подорожі. При цьому, підтримка Fast Charge і 3 вбудованих кабелів істотно скорочують час зарядки, а невеликий екран дає можливість контролювати рівень власного заряду батареї.
Power Bank має 4 роз'єми для підключення різних гаджетів. На корпусі розташовані USB-C, USB-A, microUSB і Apple Lightning порти.
Характеристики:
- Тип акумулятора: Li-Pol
- Місткість: 10000 mAh
- Вихід: 5 В/2 А
- Вхід: 5 В/2 А
- Кабелі: Lightning, USB-C, USB
- Матеріал оболонки: Пластик
- Габаритні розміри: 11*6,6*2,1 см
Особливості:
- Захист від перепадів температури
- Захист від перепадів напруги
- Захист від перезаряду та глибокого розряду
- Акумулятор можна використовувати на борту літака
Після порушення цілісності блістера товар не підлягає поверненню. У разі виявлення у заводських несправностей ви можете повернути або замінити його протягом 14 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-C, Apple Lightning |
| Набір перехідників | Так |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Особливості | Швидка зарядка, Вбудований кабель |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Індикація | С дисплеем |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴




