
Пензлик для макіяжу №33 для дрібних деталей ColorDance
308 ₴
- В наявності
- Код: 0044
+380 (93) 834-09-70
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Як зробити макіяж ідеально, не залишуючи смуг і розводів на обличчі? Невеликий пензлик для макіяжу №33 чудово підходить для точкового нанесення косметики і роботи з важкодоступними зонами на обличчі. Наприклад, як внутрішній куточок ока або крило носа. Цей косметичесний інструмент чудово підходить як для новачків, так і для професіоналів. Пензлик для макіяжу дозволяє робити тонкі та обережні лінії завдяки зручній ручці та текстурі ворсинок.
Пензлик для макіяжу №33 Colordance. Характеристики
Розмір пензлю:
— довжина пензлю: 16,5 см;
— довжина ворсу: 6 мм;
— ширина біля основи ворсу: 5 мм.
Ворс: штучний — нейлон.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORDANCE |
| Країна виробник | США |
| Тип пензля | Кисть для тіней |
| Матеріал ворсу | Нейлон |
| Матеріал ручки | дерево |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
| Довжина ворсу | 6 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴




