
Пензлик для макіяжу №48 ColorDance
518 ₴
- В наявності
- Код: 0009
Пензлик для мейкапу від Colordance — це інструмент, який сподобається як професіоналам, так і новачкам. Він чудово підійде для дівчини, яка бажає дізнатися, як зробити макіяж. Крім того, пензлик для макіяжу стане незамінною частиною арсеналу професійних візажистів. Для них найголовнішим є висока якість та легкість роботи.
Цей б'юті-аксесуар виготовлений з натурального ворсу кози. Саме тому він гарантує рівномірне нанесення тіней на повіках.
Пензлик для макіяжу №48 від Colordance та його особливості
Якщо ви цікавилися, як зробити макіяж за допомогою спеціального пензлика, то ми знайшли для вас чудове рішення. Наш товар має ергономічну ручку, яка не ковзає під час створення макіяжу. Також він не линяє і не розпушується. Крім того, він чудово підходить для роботи з сухими видами косметики.
Розмір пензлю:
— довжина пензлю: 14 см;
— висота ворсу: 20 мм;
— ширина ворсу: 10 мм.
Ворс: натуральний — коза.
Колір: чорний.
Пензлик для макіяжу від Colordance можна легко придбати за доступною ціною на нашому сайті.
Пензлик для мейкапу від Colordance — це інструмент, який сподобається як професіоналам, так і новачкам. Він чудово підійде для дівчини, яка бажає дізнатися, як зробити макіяж. Крім того, пензлик для макіяжу стане незамінною частиною арсеналу професійних візажистів. Для них найголовнішим є висока якість та легкість роботи.
Цей б'юті-аксесуар виготовлений з натурального ворсу кози. Саме тому він гарантує рівномірне нанесення тіней на повіках.
Пензлик для макіяжу №48 від Colordance та його особливості
Якщо ви цікавилися, як зробити макіяж за допомогою спеціального пензлика, то ми знайшли для вас чудове рішення. Наш товар має ергономічну ручку, яка не ковзає під час створення макіяжу. Також він не линяє і не розпушується. Крім того, він чудово підходить для роботи з сухими видами косметики.
Розмір пензлю:
— довжина пензлю: 14 см;
— висота ворсу: 20 мм;
— ширина ворсу: 10 мм.
Ворс: натуральний — коза.
Колір: чорний.
Пензлик для макіяжу від Colordance можна легко придбати за доступною ціною на нашому сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORDANCE |
| Країна виробник | США |
| Тип пензля | Кисть для розтушовування тіней |
| Матеріал ворсу | Коза |
| Матеріал ручки | дерево |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 10 мм |
| Довжина ворсу | 20 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість | 1 шт. |
- Ціна: 518 ₴




