ПЕНЗЛИК ДЛЯ МАКІЯЖУ №9 COLORDANCE. ЯК ЛЕГКО СТВОРИТИ ГАРНИЙ МАКІЯЖ?
Без використання спеціального інструменту жоден професіонал не зможе правильно нанести макіяж. Для цього потрібно мати натуральний і недорогий пензлик для макіяжу від Colordance. Завдяки своїй зручній формі він дозволяє акуратно опрацювати області очей та губ, рівномірно наносити косметику і вирівнювати тон.
Пензлик для макіяжу виконаний з натурального ворсу, м'який і приємний на дотик. А тому з ним макіяж перетворюється на приємний процес. За допомогою нього зручно розтушувати тіні.
ПЕНЗЛИК ДЛЯ МАКІЯЖУ №9 COLORDANCE. ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір пензлю:
— довжина пензлю: 17 см;
— довжина ворсу: 11 мм;
— ширина біля основи ворсу: 9 мм.
Ворс: натуральний — поні.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORDANCE |
| Країна виробник | США |
| Тип пензля | Кисть для розтушовування тіней |
| Матеріал ворсу | Поні |
| Матеріал ручки | дерево |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 9 мм |
| Довжина ворсу | 11 мм |
| Довжина рукоятки | 170 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴




